Serwis pn-pt: 07:00 - 18:00, sb: 08:00-14:00
motochamp facebook

Czy masz auto na gwarancji?

5 listopada 2018

Czy masz auto na gwarancji?

Bosch Car Serwis – sieć najlepszych warsztatów w Polsce

Czy wiesz, że:

  • Zgodnie z prawem nie musisz zlecać przeglądów okresowych i bieżącej obsługi auta w ASO producenta pojazdu!
  • Możesz wybrać rozwiązanie dla siebie najkorzystniejsze!

Przyjedź na przegląd do naszego serwisu, a zachowasz gwarancję producenta auta*.
Więcej na www.bosch-service.pl

Przeglądaj gdzie chcesz!

Do niedawna żyliśmy w przekonaniu, że kupując nowe auto, w celu zachowania gwarancji wszystkie przeglądy musimy wykonywać w autoryzowanych serwisach producenta pojazdu (ASO). System ten jest już na szczęście reliktem przeszłości.

Nowe prawo daje wolność wyboru

Współczesne prawodawstwo (tzw. regulacje GVO/MV BER) daje klientowi wybór. Teraz to ON decyduje, w jakim serwisie dokona przeglądu swojego auta. Z punktu widzenia klienta i gospodarki rynkowej jest to przepis jak najbardziej logiczny i korzystny. Jednocześnie, w rywalizacji o względy potencjalnego Kowalskiego, właściciela nowego samochodu, stawia on serwisy takie jak Bosch Service na równi z ASO. Zwiększa też konkurencję, która zawsze oznacza niższe ceny przy wyższej jakości usług. Regulacje GVO, które weszły w Polsce w życie z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) oraz rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wyłączenia określonych porozumień wertykalnych w sektorze pojazdów samochodowych spod zakazu porozumień ograniczających konkurencję z dnia 8 października 2010 roku (Dz.U. Nr 198, poz. 1315), tj. aktualnie obowiązujące rozporządzenie MV BER, liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, także firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nieobjętych bezpłatną gwarancją producenta, również w okresie obowiązującej gwarancji całopojazdowej.

Sprawdź a zaufasz!

Sieć Bosch Service jest we wszystkich aspektach swojej działalności (zarówno prawnie, jak i jakościowo) przygotowana do obsługi aut swoich klientów w okresie gwarancyjnym w taki sposób, aby klient nie utracił gwarancji całopojazdowej. Warsztaty Bosch Service zapewniają kompleksowość, profesjonalizm i wysoki standard oferowanych usług, na poziomie w pełni porównywalnym z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi.

Przeglądy eksploatacyjne wykonywane są zgodnie z zaleceniami producentów samochodów w zakresie określanym w dokumentacji producenta lub w książce serwisowej pojazdu. Montaż – wyłącznie części zgodnych z oryginałem w myśl obowiązujących przepisów GVO. Zgodnie z obowiązującymi od 01.11.2004 przepisami GVO wykonywanie przeglądów okresowych poza siecią warsztatową producenta pojazdu nie ogranicza praw właściciela pojazdu do roszczeń gwarancyjnych.

Naprawy bieżące i eksploatacyjne wykonywane są w sieci Bosch Service na podstawie dokumentacji technicznej, tzw. Bosch ESI[tronic], zgodnej z wytycznymi producentów pojazdów.

Dokumentacja ta zawiera:

  • dokumentację techniczną diagnostyczną
  • zakresy przeglądowe zgodne z wymaganiami producentów pojazdów
  • czasy naprawcze oparte na normach producentów samochodów

Gwarancja na części i usługi wykonywane w Bosch Car Service jest zgodna z obowiązującymi w Polsce przepisami. Ze względu na specyfikę oferowanych produktów i usług wszystkie części i akcesoria (w tym części Bosch) oferowane w sieci posiadają gwarancję ich producenta; serwisy postępują zgodnie z procedurami reklamacyjnymi poszczególnych producentów.

Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi klienta w sieci Bosch Service jest wdrożeniesystemu i certyfikacja zgodnie z ISO 9001:2008 na poziomie Robert Bosch Sp. z o.o. jako administratora sieci, jak również w 90 serwisach.

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług warsztatów Bosch Service również w okresie gwarancyjnym – bez utraty gwarancji na samochód.

Poprzedni Następny