Serwis pn-pt: 07:00 - 18:00, sb: 08:00-14:00
motochamp facebook

Finansowanie zakupu

W kwestiach ubezpieczeniowych nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Istnieje kilka form finansowania zakupu pojazdów. Istotną kwestią jest wybór najbardziej odpowiedniego sposobu zakupu tak, aby uzyskać jak najwięcej korzyści.

Warto przemyśleć czy lepiej kupić samochód za gotówkę, na kredyt, a może w najmie długoterminowym czy leasingu. Prywatnie zwykle kupujemy samochody za gotówkę i na raty z możliwością wcześniejszej spłaty kredytu. Zabezpieczeniem wówczas jest cesja praw polisy Auto-casco lub częściowe przewłaszczenie.

Niewątpliwie więcej dylematów mają przedsiębiorcy.

Z naszych doświadczeń wynika, że wciąż dominuje silne przywiązanie do własności i chęć posiadania samochodu na własność. Niechętnie wykazuje się zdolność do opłacania dość wysokich rat miesięcznych na rzecz firmy wynajmującej . Zakup za gotówkę jest wciąż często wybieraną formą pozyskiwania samochodu. Oczywiście posiada ona pewne zalety – nie generuje dodatkowych kosztów, równocześnie zamraża jednak znaczne kwoty, które mogłyby być przeznaczone na inwestycje i rozwój podstawowego biznesu firmy.

motochamp ubezpieczenia

Aby dobrać najbardziej intratny sposób finansowania, zapraszamy Państwa do kontaktu osobiście, drogą mailową lub telefonicznie. Dobierzemy najkorzystniejsze warunki „ uszyte” na miarę Państwa potrzeb i możliwości. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i możliwości, oferujemy bezpłatne doradztwo w powyższym zakresie.

Jako nieliczni finansujemy zakup pojazdu nawet z ogłoszenia.

W kwestiach finansowania pojazdów nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ szerokie spektrum produktów finansowych jest nasza mocna stroną, a klienci wracają do nas i polecają nas znajomym.

Zatem jeśli rozważają zakup JAKIEGOKOLWIEK pojazdu, zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Ze swojej strony postaramy się zrobić wszystko aby przejrzyście i skrupulatnie rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości i przedłożyć idealnie pasującą ofertę.

OFERUJEMY BEZPŁATNE DORADZTWO I FACHOWĄ POMOC

Zadzwoń po ofertę specjalną dedykowaną Tobie i Twoim bliskim

501 67 00 71