Serwis pn-pt: 07:00 - 18:00, sb: 08:00-14:00
motochamp facebook

Ubezpieczenia OC/AC/NW

W kwestiach ubezpieczeniowych nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Na rynku ubezpieczeniowym działamy od 1997 roku. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz ubezpieczeniach majątkowych. Zarówno dla osób fizycznych i firm.

W swojej ofercie posiadamy liczne pakiety o najszerszym spektrum odpowiedzialności w stosunku do wysokości składki.

W stałej ofercie posiadamy produkty chroniące życie, zdrowie, nieruchomości, rzeczy ruchome oraz czynności zawodowe, uprawiania sportów, podróże i odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym i zawodowym.

motochamp ubezpieczenia

Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości wyboru naszym klientom i partnerom oraz możliwość realizacji tematów ubezpieczeniowych o wysokim stopniu skomplikowania, wymagających eksperckiej wiedzy z zakresu analizy ryzyka czy prawa ubezpieczeniowego oraz zamówień publicznych.

Z racji współpracy z najprężniej działającymi firmami ubezpieczeniowymi o stabilnej sytuacji kapitałowej, zapewniamy Państwu bezcenny spokój i bezpieczeństwo obejmując ochroną pojazd, użytkowników, bagaż, pomoc w każdej sytuacji, a także bezpłatne porady prawne. Pomagamy w likwidacji szkód komunikacyjnych. Zapewniamy samochody zastępcze lub transport „ na wszelki wypadek” – aby nie pozostali Państwo bez samochodu na czas naprawy. Przygotowujemy specjalne oferty polis jako zabezpieczenie finansowania LEASING, kredyt, pod cesję, najem i inne.

OFERUJEMY BEZPŁATNE DORADZTWO I FACHOWĄ POMOC

Zadzwoń po ofertę specjalną dedykowaną Tobie i Twoim bliskim

501 67 00 71